Den otevřených dveří v Komunitním centru Moravia
Aktuálně

Den otevřených dveří v Komunitním centru Moravia

17.3.2023

V pátek 17.3. 2023 se konal Den otevřených dveří, sklepa i půdy v Komunitním centru Moravia.

Návštěvníci měli v tento den možnost podívat se do všech prostor zrekonstruovaného bývalého kina a seznámit se nejen se sociálními službami, které zde působí, ale i s těmi organizacemi, které v těchto prostorách realizují své pravidelné aktivity. Otevřené dveře svých kanceláří měl nejen STŘED, z.ú., ale i Klub Naděje, AL PASO Vysočina, Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, Středisko sociální pomoci i s prohlídkou sprch a šatníku, Svaz postižených civilizačními chorobami i Svaz tělesně postižených v ČR.

Celý den byl otevřený DejBer a Kavárna Vrátka, pro návštěvníky všech věkových kategorií byl připraven bohatý kulturní program, cvičení, besedy, výstavy, komentované prohlídky, Barevný svět pekl v kuchyni sladké dobroty, organizace Mezi námi o.p.s. a jejich čtecí babičky se postaraly o program pro děti a pracovnice programu Šance ve STŘEDu připravily workshop Světem hodnot.

Nabídka byla opravdu pestrá a věříme, že každý návštěvník si našel to svoje. Děkujeme všem, kteří za námi do Komunitního centra přišli. Bylo úžasné vidět tolik lidí, kteří se zajímají o to, co se tu děje, a krásný prostor, který pro Vás provozujeme.

Celá fotogalerie ze dne otevřených dveří je zde: https://eu.zonerama.com/fotoferdan/Album/9555275

Videoreportáž Třebíč TV tady: https://www.youtube.com/watch?v=D00SdVrmu6M