Ing. Renata Houzarová
Naši zaměstnanci

Ing. Renata Houzarová

PR manažerka a fundraiserka

E-mail: houzarova@stred.info

Mobil: +420 775 725 657

Vzdělání: Mezinárodní obchod s vedlejší specializací Komerční komunikace na fakultě Mezinárodních vztahů Vysoké školy ekomické 

Profesní zkušenosti: Vedení značek TUC, Halls, Carte Noire, Jacobs a kompletní marketing kategorie mleté a zrnkové kávy společnosti Mondelez zahrnující např.  tvorbu a správu webových stránek a sociálních sítí, tvorbu marketingové strategie, cenotvorbu, skladbu produktového protfolia, jeho změny a vývoj nových výrobků, tvorbu a změny obalů, věrnostní programy, PR kampaně, marketingové výzkumy, propagační předměty

Osobní motivace: Ráda bych využila svých marketingových zkušeností z komerčního sektoru tak, abych co nejvíce přispěla k naplnění cílů a poslání organizace. Práce v oboru marketingu a PR mě vždy velmi bavila, ale prostředí neziskového sektoru do ní vnáší nový rozměr a větší smysl.

Kontakty

Jsme nezisková organizace. Již více než 20 let působíme v rámci kraje Vysočina. Nabízíme sociální, preventivní a terapeutické služby a jsme provozovatelem Komunitního centra Moravia v Třebíči. Každoročně realizujeme tábory pro děti se specifickými potřebami. Jsme tu pro děti, rodinu a dobrovolníky. Našimi hodnotami jsou lidskost, otevřenost, profesionalita, srozumitelnost a důvěryhodnost.

Podporou osobního rozvoje, rodinných vztahů a zapojením komunity pomáháme lidem řešit problémy každodenního života a předcházet budoucím potížím.

zobrazit