Každý den spolu
Příměstský tábor Každý den spolu

Každý den spolu

v KC Moravia

4.5.2021

Jako jednu ze stěžejních aktivit projektu Zdravě, hravě – aneb generačně spolu je příměstská aktivita Každý den spolu.

Uskuteční se v termínu 12. – 16. 7. 2021 v prostorách Komunitního centra Moravia a v jeho okolí.

Během tohoto prázdninového týdne budou moci děti zažít intenzivní aktivity v rozsahu 5 dní. Týden bude určený dětem od 5 do 10 let. Do týmu vedoucích aktivit pak budou postaveni také senioři i dobrovolníci. Tato aktivita bude mít prvky příměstského tábora. Je určená jak pro děti a seniory, kteří jsou aktivní v první projektové aktivitě Schůzky, tak i dalším dětem předškolního a raně školního věku a seniorům se zkušeností s volnočasovým i pedagogickým vedením, kteří žijí nebo se pohybují v Třebíči.

Za podpory pracovníků KC a dobrovolníků se budeme moci věnovat dětem individuálně a plnohodnotně. Díky různým aktivitám s prvky zážitkové pedagogiky budou posilovány nejen jejich fyzické schopnosti, ale i psychosociální dovednosti (spolupráce, tolerance, empatie a podpora) a vztah k přírodě. Na aktivitách budeme spolupracovat s místními seniory, kteří se aktivit buď sami zúčastní, nebo je budou organizovat.

Více informací najdete níže, v záložce Soubory ke stažení. V případě zájmu kontaktujte hlavního vedoucího. Uzávěrka přihlášek je 30. 6. 2021.

Kontakty

Ondřej Ferdan, DiS.

Ondřej Ferdan, DiS.

Vedoucí Komunitního centra Moravia

E-mail: ferdan@stred.info
Mobil: + 420 775 725 600

zobrazit