Prostory k užívání

Podporujeme především aktivity, zaměřené na jakékoli setkávání komunity, zájmovou a spolkovou činnost, a také rozvojové a vzdělávací akce. Můžete u nás najít zázemí pro pracovní setkání týmů, kurzy, přednášky, výstavu umění i oslavu narozenin.

Místnost, která slouží pro nácvik dovedností klientů sociálních služeb, pro pracovní setkání, kurzy vaření a pečení, oslavy narozenin apod.

Ideální v kombinaci ze Zázemím pro děti.

"Dělali jsme tu italské odpoledne s přáteli a je bezvadné společně vařit, bavit se a jíst."

Setkávání rodičů a dětí. Kurzy pro nejmenší. Zázemí pro děti během akcí. Oslavy narozenin.

KAŽDÉ ÚTERÝ OD 10 DO 17 HODIN JE MÍSTNOST OTEVŘENÁ PRO VEŘEJNOST BEZ NUTNOSTI REZERVACE.

Realizace přednášek, kurzů, školení, seminářů, workshopů pro všechny cílové skupiny, realizace setkání a schůzí neziskových organizací.

Komunitní prostor je centrálním prostorem v komunitním centru, kam se vchází přes hlavní vchod nebo kavárnou. Navazují na něj další významné místnosti, jako např. zázemí pro děti, cvičná kuchyně nebo multifunkční sál.

Místnost vhodná ke skupinovým činnostem klientů sociálních služeb, pracovním schůzkám, kurzům i doučování. 

Bylinková a komunitní zahrádka, petangue, garden party, koncerty, letní kino, setkávání ...

Vybavení zahrady bylo financováno v roce 2022 z projektu Komunitní zahrada v Třebíči od Nadace Via a firmou Huhtamaki, která poskytla finance na lavice.

V galerii je možná prezentace výtvorů z výtvarných a rukodělných činností osob ze všech cílových skupin. Vystavujeme fotografie, obrazy, sochy.

Samostatný prostor pro konzultace sklienty, pro pracovní schůzky, nebo alternativně jako telefonní budka. 

Mezi aktivity, které se zde konají patří například zkoušky kapel, tréningy vystoupení, individuální taneční zkoušky, veřejné zkoušky souborů apod.