Hledáme Koordinátora/ku aktivit v Komunitním centru Moravia
Volná místa

STŘED, z. ú. vypisuje nabídku volného pracovního místa na obsazení pozice

Koordinátor/ka aktivit v Komunitním centru Moravia s místem výkonu v Třebíči

Rámcová náplň práce:

  • Koordinace, iniciace a administrace komunitních, kulturních a volnočasových aktivit v zařízení
  • Organizační zajištění aktivit pro jednorázový a pravidelný program
  • Příprava propagačních nástrojů a aktivit směrem k veřejnosti
  • Spolupráce na vizích a strategii činností zařízení s provozovatelem a vedoucím zařízení
  • Aktivní kontakt s komunitou občanů a organizacemi v lokalitě

Kvalifikační požadavky a způsobilost:

  • VOŠ, VŠ v oboru sociální práce nebo v příbuzných oborech humanitního zaměření pro práci s komunitou
  • Znalost lokality a sítě sociálních a dalších doprovodných služeb pro občany Města Třebíče
  • Povědomí o oboru sociální, pedagogické nebo komunitní práce výhodou
  • Znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Schopnost navazování kontaktu s lidmi a spolupracujícími subjekty
  • Dovednost práce s ICT (word, excel, web, sociální sítě, mobilní aplikace)
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a časová flexibilita a ochota k práci v odpoledních hodinách
  • Řídící a organizační schopnosti
  • Zájem o další vzdělávání a ochota práce pod supervizí
  • Řidičský průkaz B
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  •  1,0 pracovní úvazek / odpovídající platové ohodnocení
  • Zaškolení a podporu (supervize, metodické vedení)
  • Zajímavou a kreativní práci v sociálně komunitní oblasti
  • Prostor pro seberealizaci
  • Služební notebook a smartphone
  • Nástup možný od 9. 7 2021

Nezbytné náležitosti přihlášky:

  • Motivační dopis
  • Strukturovaný profesní životopis
  • Čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů)

Své žádosti zasílejte na adresu: STŘED, z. ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229, 674 01 Třebíč nebo na e-mail: homolkova@stred.info do 11. 6. 2021. Bližší informace: Ondřej Ferdan, tel: 775 725 600, e-mail: ferdan@stred.info

Momentálně není vyhlášeno žádné další výběrové řízení.