Volná místa

STŘED, z. ú. vypisuje nabídku volného pracovního místa na pozici

Pracovník Linky důvěry STŘED s místem výkonu práce v Třebíči.

Náplň práce:

  • Poskytování krizové intervence a poradenství prostřednictvím telefonu
  • Poskytování krizové intervence a poradenství prostřednictvím chatové komunikace
  • Odpovídání na e-maily internetové poradny
  • Administrativní práce

Požadujeme:

  • věk minimálně 21 let
  • VŠ, VOŠ sociálního, psychologického nebo pedagogického zaměření – min. absolvovaná VOŠ nebo bakalářský studijní program
  • výcvik Telefonické krizové intervence akreditovaný nebo Komplexní krizové intervence (akreditovaný MPSV) - absolvovaný nebo započatý
  • základní znalost práce na PC
  • spolehlivost a samostatnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
  • nástup od 1. 12. 2021 do povinného zaškolení (min. 10 hodin) a od 1. 1. 2022 na pozici pracovníka LDS
  • denní a víkendové služby
  • zácvik, pravidelnou supervizi a intervizi
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • práci v mladém a flexibilním kolektivu

Náležitosti přihlášky:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis (formát max. 1 A4)
  • čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů)

Své žádosti zasílejte do 5. listopadu 2021 na adresu: STŘED, z. ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229, 674 01 Třebíč nebo na e-mail: homolkova@stred.info

Bližší informace: Mgr. Tereza Nekulová, tel: 775 725 656, e-mail: nekulova@stred.info

Momentálně není vyhlášeno žádné další výběrové řízení.